Володимир Барецький: «Постраждалі від пожежі не залишаться наодинці зі своєю проблемою»

Дата: 29.12.2021 15:47

Кілька днів тому у житловому будинку багатодітної матері Людмили Паламарчук-Дерень з села Будного сталася пожежа. Помешкання, в якому крім матері проживали ще п’ятеро дітей майже повністю вигоріло. На щастя, всі живі, це найголовніше.

Сьогодні міський голова Володимир Барецький спільно з начальником відділу у справах дітей міської ради Валентиною Коломієць зустрілись з погорільцями, аби вивчити це питання. В зустрічі також взяли участь приватний підприємець Олександр Колісник та місцеві жителі.

Оглянувши залишки будинку, усі дійшли висновку, що житло потребує серйозного ремонту. Розглядається також можливість закупівлі іншого житла, якого в селі Будному вистачає.

«Це складна ситуація, тому місцева влада однозначно долучиться до вирішення даного проблемного питання. – зазначив міський голова Володимир Барецький. – залучатимемо до цієї справи і місцевих  меценатів. Постраждалі від пожежі не залишаться наодинці зі своєю проблемою».

На даний час, багатодітну сім’ю тимчасово прихистили сусіди.