Міський голова Володимир Барецький взяв участь у новорічно-різдвяних заходах в Шаргородських закладах дошкільної освіти

Дата: 30.12.2021 12:50

В переддень відзначення новорічно-різдвяних свят в дошкільних закладах Шаргородської територіальної громади відбуваються урочисті заходи.

Міський голова Володимир Барецький взяв участь в святкових театралізованих дійствах з нагоди Нового Року у Шаргородському ЗДО №2 та Шаргородському ЗДО №3.

Володимир Іванович привітав діток, побажав миру, гарного настрою,  радісних та щедрих на подарунки свят.

Малеча отримала від міського голови солодощі. Дітки своїми виступами створили незабутню ауру казковості та чарівності, дивували талантами та здібностями, подарували усім присутнім радість і позитив.