Запрошуємо на фестиваль народної творчості «Різдвяне мереживо»

Дата: 07.01.2022 08:02

Шановні жителі та гості Шаргородської міської територіальної громади!  Ласкаво запрошуємо вас на фестиваль народної творчості «Різдвяне мереживо», який відбудеться за сприяння міського голови Володимира Барецького 13 січня 2022 року на центральній площі міста.

Тож завітайте на наше свято колективами, сім’ями та родинами! Ви матимете можливість заслухатися-замилуватися автентичною українською колядкою та покуштувати різдвяні смаколики!

В програмі фестивалю:
-    з 11.00 працюють фото - локації, фуд - корти;
-    12-00 – 12.30 – марш – парад  колядників – щедрівників  у супроводі муніципального духового оркестру;
-    12.30 – урочисте відкриття фестивалю. Масове виконання колядки «Добрий вечір, тобі, пане господарю»;
-    13.00 – 15.30 -  виступи колядників – щедрівників, вручення подяк  міської ради та пам’ятних сувенірів.

Бажаючим прийняти участь прохання звертатися до відділу культури і туризму міської ради за тел. 098 594 43 13 (Іванна).