Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Семінар-нарада для старост старостинських округів Шаргородської міської ради

Дата: 12.01.2022 10:50
Кількість переглядів: 249

Сьогоднішній семінар-нарада зі старостами старостинських округів Шаргородської міської ради відбувся вперше.

Офіційно старости приступили до виконання посадових обов’язків 5 січня 2022 року. Майже всі старости до призначення на посади працювали сільськими головами або секретарями сільських рад. Проте в результаті децентралізації порядок надання соціальних послуг населенню дещо змінився.

Тому, відкривши нараду, секретар міської ради Катерина Кедик зазначила, що сьогоднішній захід відбувається з метою надання методичної допомоги старостам та спеціалістам. Це допоможе їм якісно виконувати свої повноваження, передбачені оновленим законодавством та використовувати отримані знання для вирішення будь-яких питань на територіях ввірених їм  старостинських округів.

Далі про порядок вчинення нотаріальних дій старостами старостинських округів Шаргородської міської ради 2022 року присутніх інформував приватний нотаріус Іван Цимбалюк.

Начальник Шаргородського відділу ДРАЦС Людмила Магдалюк розповіла про повноваження старостів по державній реєстрації актів цивільного стану та провела аналіз державної реєстрації актів цивільного стану за 2021 рік.

Також сьогодні для спеціалістів та адміністраторів відділу ЦНАП міської ради організовано ZOOM-конференцію за тематикою: «Ведення погосподарського обліку територіальними громадами відповідно до «Інструкції з ведення погосподарського обліку в сільських, селищних та міських радах», затвердженої наказом Держстату 11.04.2016 року №56.

Під час наради учасники мали можливість налагодити комунікації, обмінятись думками,  задати питання виступаючим та отримати детальні відповіді. Адже такі практичні наради є надзвичайно корисними та інформативними.

Фото без опису

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора