Засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради

Дата: 18.01.2022 11:40

Сьогодні, 18 січня 2022 року, в ході засідання виконавчого комітету, яке відбулось під керівництвом секретаря міської ради Катерини Кедик, розглянуто 9 питань порядку денного.

Зокрема, виконавчим комітетом обговорено та прийнято рішення щодо уповноваження старост старостинських округів Шаргородської міської територіальної громади на вчинення нотаріальних дій, а також щодо видачі старостам гербових печаток.

З метою запобігання  й попередження виникнення пожеж та  загибелі людей на них, виконавчим комітетом прийнято рішення «Про проведення комплексу пожежно-профілактичних заходів на території Шаргородської територіальної громади в 2022 році».

Розглянуто ряд питань, які стосувалися захисту прав та законних інтересів дітей.

Також на сьогоднішньому засіданні прийнято рішення щодо надання матеріальної допомоги з бюджету громади особам, які звернулись до міської ради з відповідними заявами.