Вітання міського голови Володимира Барецького з Днем Соборності України

Дата: 21.01.2022 15:07

Шановні жителі Шаргородської територіальної громади! Завтра українці відзначатимуть державне свято - День Соборності України.

Більше сотні років тому – 22 січня 1919-го – Українська Народна Республіка (УНР) та Західноукраїнська Народна Республіка (ЗУНР) підписали Акт Злуки. Відбулося історичне об'єднання українських земель в одну величаву Соборну Україну.

Ця подія вкотре нагадує нам, що Україна - єдина держава, а ми - єдиний народ! Кожен з нас має пам’ятати й примножувати досягнення наших предків, і, зробивши вірні кроки у майбутнє, стати гордістю для нащадків.

Зичу усім Вам, шановні шаргородці, здоров’я, добра та щастя. Нехай у Ваших родинах буде злагода, а все задумане успішно реалізовується!

Хай спільні дії та помисли, воля і повага до рідного краю згуртовують усіх нас.

Бажаю усім миру, а нашій могутній та незалежній Україні – процвітання і добробуту.

Слава Україні!

З повагою,