В Шаргородській територіальній громаді з робочим візитом перебувала народний депутат України Лариса Білозір

Дата: 18.01.2022 18:20

Сьогодні, 18 січня 2022 року, депутат Верховної Ради України Лариса Білозір спільно з міським головою Володимиром Барецьким  відвідали Шаргородську міську лікарню.

Насамперед учасники зустрічі оглянули приміщення, в якому планується розмістити апарат КТ. Саме тут наразі проводиться капітальний ремонт, який є досить складною справою, адже існують певні будівельні стандарти та вимоги до оснащення кабінету комп'ютерної томографії.  Наявність у Шаргородській лікарні  КТ-обладнання надзвичайно важливе, адже це дасть можливість точніше та якісніше обстежувати пацієнта. Крім того, жителям громади не доведеться їхати по діагностику до обласного центру.

Обговорюючи деталі зустрічі, Лариса Миколаївна та Володимир Іванович окреслили спектр спільних дій з метою пришвидшення встановлення цього високоточного апарату саме в Шаргородській міській лікарні.

Лариса Білозір також відвідала дитяче відділення лікарні та вручила солодкі подарунки діткам, які наразі перебувають там на лікуванні.