Міський голова Володимир Барецький з робочим візитом відвідав комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Шаргородської міської ради.

Дата: 24.01.2022 17:26

Станом на сьогоднішній день в ІРЦ проводиться капітальний ремонт приміщення з додержанням держаних будівельних норм. За сприяння народного депутата України Лариси Білозір було виділено кошти на внутрішню вбиральню та опалювальну систему.

Першочергово Володимир Іванович оглянув приміщення та поцікавився  найпроблемнішими питаннями, які потребують якнайшвидшого вирішення.

Міський голова наголосив на необхідності покращення матеріально-технічної бази Центру, адже корекційно-розвиткові заняття з дітьми з особливими освітніми потребами та дітьми з інвалідністю мають проходити в найкращих умовах. В ході зустрічі було окреслено подальший план дій для швидкого впровадження поставлених завдань.