Укладено угоду про співпрацю

Дата: 28.01.2022 09:30

Сьогодні, 28 січня 2022 року, укладено угоду про співпрацю між Шаргородською міської радою в особі міського голови Володимира Барецького та Шаргородською районною філією Вінницького обласного центру зайнятості в особі Ніни Кушнір.

Підписання цієї угоди відбулось з метою об’єднання зусиль у сфері сприяння зайнятості населення Шаргородської територіальної громади. Адже  тільки завдяки комплексному підходу можливе вирішення завдань працевлаштування шукачів роботи  та забезпечення організацій кваліфікованими кадрами.

У ході зустрічі також мова йшла про вже налагоджені шляхи співпраці та їх зміцнення, взаємне прагнення у сприянні вирішення питань зайнятості населення, сучасні підходи до питання укомплектування вільних робочих місць та створення нових.