Засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради

Дата: 01.02.2022 10:51

Сьогодні, 01 лютого 2022 року, відбулось засідання виконавчого  комітету міської ради під керівництвом міського голови Володимира Барецького.

Виконавчим комітетом насамперед було розглянуто питання щодо  соціального захисту дітей, які залишились без батьківського піклування. Обговорюючи це питання, міським головою було надано доручення службі у справах дітей міської ради розробити міську програму, яка давала б можливість тимчасового влаштування дітей, які залишились без батьківського піклування, у будинки сімейного типу чи патронатній сім’ї на платній основі. Головна мета даної ініціативи – створити для дітей, які тимчасово не проживають з батьками, максимально комфортні умови життя.

Також виконавчим комітетом обговорено та прийнято рішення щодо нагородження Чемпіона України з боксу Ігоря Ковтуна Почесною Грамотою міської ради та грошовою премією за вагомі здобутки у спорті.