Міський голова Володимир Барецький з робочим візитом відвідав село Руданське

Дата: 02.02.2022 11:16

Сьогодні, 02 лютого 2022 року, міський голова Володимир Барецький з робочим візитом відвідав село Руданське.

Жителі Руданського в цьому році відзначатимуть 100-річчя з дня перейменування села. Тому міський голова насамперед зустрівся з членами оргкомітету, які відповідатимуть за належне проведення відповідних святкових заходів.

Усі учасники зустрічі обговорили ряд організаційних питань, а також оглянули приміщення сільського будинку культури та територію навколо нього. Приміщення місцевого закладу культури потребує ремонту,  зокрема дах, що протікає. Для проведення  даних ремонтних робіт планується вишукати додаткові джерела фінансування. Є і територія біля БК, де буде висаджено сад.

Також міський голова ознайомився  з  роботою місцевого ринку та поспілкувався з місцевими жителями.

Серед проблемних питань, які озвучені жителями Руданського: благоустрій села, налагодження належної роботи вуличного освітлення, поточний ремонт доріг, встановлення дитячого майданчика, перевезення школярів, відсутність старости тощо.

З метою вирішення цих та інших проблемних питань, міським головою буде надано відповідні доручення заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів виконавчого апарату міської ради.