Клуб людей поважного віку «Калинове намисто» відзначає 150-річницю з нагоди дня народження української поетеси Лесі Українки

Дата: 19.02.2021 14:37

Сьогодні, 19 лютого 2021 року працівниками комунальної установи територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шаргородської міської ради був організований захід, приурочений 150 річниці з нагоди дня народження української поетеси Лесі Українки.

Захід проводився в приміщенні КО «Шаргородський музей образотворчого мистецтва» за участю директора  КУ Територіального центру Людмили Каспрук, директора КО «Шаргородський музей образотворчого мистецтва» Оксани Вихристюк, директора КО «Шаргородський кінотеатр» Наталії Куцак,  працівників КУ Територіального центру та громадян поважного  віку, членів клубу «Калинове намисто».  Директор  КУ Територіального центру Людмила Каспрук  ознайомила усіх членів клубу «Калинове намисто»  з планом роботи клубу на 2021 рік .

Під час заходу директор КО  «Шаргородський музей образотворчого мистецтва»  Оксана Вихристюк  та директор КО «Шаргородський кінотеатр» Наталія Куцак розповіли про життєвий шлях Лесі Українки та основні її досягнення в літературній творчості.

Дуже багато позитивних вражень та переживань отримали учасники заходу, члени клубу «Калинове намисто» та працівники КУ  Територіального центру після перегляду художньої кінострічки за мотивами  поеми Лесі Українки «Лісова пісня», яку було знято у 1961 році.

Завдяки таким зустрічам відроджується любов до української літератури, пізнаються велич і краса нашої української мови, якою були написані всесвітньо відомі літературні твори, вірші, поезії та прози.