Привітання від народного депутата Л. Білозір для підопічних територіального центру

Дата: 01.04.2021 16:20

Великдень - це головне свято року в церковному календарі, коли християни згадують чудо Воскресіння Ісуса Христа.

Цього року християни Римо-Католицької церкви  відзначають свято Воскресіння Христового 4 квітня.

Серед 351 підопічного комунальної установи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шаргородської міської ради  76 підопічних святкують католицький Великдень.

1 квітня 2021 року всім підопічним, які відзначають католицький Великдень, депутат Верховної Ради України Лариса Миколаївна Білозір передала вітальні листівки зі світлим Христовим Воскресінням та святкові паски.

Кожна людина потребує любові та підтримки, а особливо людина в похилому віці та особа з інвалідністю, тому кожне вітання від Лариси Білозір для них є промінчиком душевного тепла та відчуття турботи і поваги.

Комунальна установа територіального центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Шаргородської міської ради