Підписано договір про співпрацю

Дата: 05.11.2021 15:19

З метою налагодження співробітництва, керуючись прагненнями до взаємовигідних відносин та партнерства, комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради, в особі директора Каспрук Людмили Іванівни, з однієї сторони, і філією Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області в особі начальника Щура Руслана Олексійовича, з іншої сторони,  було підписано Меморандум про співробітництво, який діятиме до 31.12.2022 року.

Меморандум визначає основні напрями та форми взаємодії Сторін щодо надання допомоги або послуг суб’єктам пробації, які засуджені  до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі або звільнені від відбування покарання з випробовуванням, та перебувають на обліку в Жмеринському районному секторі №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області.

Основними напрямами співробітництва є надання допомоги і послуг, спрямованих на мінімізацію виявлених криміногенних потреб суб’єктів пробації, організація контролю за поведінкою суб’єктів пробації під час їхнього перебування на обліку та виконання плану індивідуальної роботи, залучення до процесу ресоціалізації суб’єктів пробації.

КУ «Центр надання соціальних послуг»

Шаргородської міської ради