Привітання від народного депутата України Лариси Білозір з Новорічними та Різдвяними святами підопічних та працівників КУ Центр надання соціальних послуг

Дата: 29.12.2021 10:52

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят до комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради від народного депутата України по округу №15 Лариси Миколаївни Білозір завітала помічник народного депутата Юлія Володимирівна Задорожна з новорічними подарунками та солодощами для працівників та підопічних установи,  а це – 340 новорічних подарунків.

Дуже приємно, що в наш не легкий час, існують такі люди, які завжди готові надати допомогу іншим.

Колектив та підопічні КУ Центр надання соціальних послуг висловлюють теплі слова подяки за створене новорічне свято для людей поважного віку.

КУ Центр надання соціальних послуг