Налагодження міжнародних зв’язків

Дата: 09.02.2022 13:11

У 2017 році була розпочата співпраця із Гура-Кальварія (пол. Góra Kalwaria) — місто в Польщі, що входить до Мазовецького воєводства, Пясечинського повіту.

Сьогодні, 09 лютого 2022 року, міський голова Володимир Барецький провів відеоконференцію із мером міста Гура-Кальварія - Аркадіушем Стржижевським.

«Зараз ми відроджуємо наші міжнародні зв’язки та знаходимо порозуміння із нашими друзями із сусідніх держав.

Надзвичайно мотивують спільні ідеї та бажання розвивати нашу співпрацю, адже сьогодні Польща відіграє важливу роль у підтримці України, її розвитку, безпеці та суверенітеті» - зазначив міський голова Володимир Барецький.

В ході конференції сторони обговорили перспективи співпраці та домовились про ще одну розмову найближчим часом. З метою налагодження зв’язків розглядатиметься питання щодо здійснення дружніх візитів у міста та можливі варіанти підписання договорів, меморандумів про співпрацю.