Засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради

Дата: 11.02.2022 13:35

Виконавчим комітетом на сьогоднішньому засіданні розглянуто 7 питань.

Провів засідання міський голова Володимир Барецький.

Під час розгляду питань порядку денного виконавчим комітетом затверджено Положення про спеціалізовану службу торгівлі, харчування та матеріального забезпечення цивільного захисту громади. Визначено Порядок створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Виконавчим комітетом розглянуто питання щодо завершення будівництва системи водозабезпечення домогосподарств жителів села Носиківка. З цією метою було затверджено скориговану проектно-кошторисну документацію «Капітальний ремонт водопроводу у с.Носиківка».

Також відповідно до прийнятого рішення дано старт проведенню конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в Шаргородській територіальній громаді.

Загалом усі винесені на розгляд виконавчого комітету питання були обговорені, опрацьовані та прийняті відповідні рішення.