Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в Шаргородській територіальній громаді

Дата: 14.02.2022 15:02

Згідно з рішенням виконавчого комітету Шаргородської міської ради № 30 від 11 лютого 2022 року оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Шаргородської територіальної громади.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Законів України «Про відходи», «Про благоустрій населених пунктів», «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Правил благоустрою м. Шаргорода та сільських населених пунктів  Шаргородської міської ради.

Найменування, місце знаходження організатора конкурсу: Шаргородська міська рада Жмеринського району Вінницької області

Підстава для проведення конкурсу: Стаття 351 Закону України "Про відходи", рішення виконавчого комітету Шаргородської міської ради № 30 від 11 лютого 2022 року «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в Шаргородській територіальній громаді»

Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

Місце: 23500, Вінницька обл., Жмеринський р-н, м.Шаргород, вул. Героїв Майдану, 228

Дата: 21 березня 2022 року

Час: 10 год. 00 хв.

Начальник відділу житлово-комунального господарства та екології Черкевич Олексій Анатолійович, тел. 0972499905

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

4.1. Наявність в учасника конкурсу спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, що створюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території Шаргородської територіальної громади.

Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

4.2. Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.

4.3. Досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів

• не менше трьох років.

4.4. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

4.5. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:

- послуги надаються на території Шаргородської територіальної громади;

- площа території – 48 123,1 кв. км.

- багатоповерхових будинків - 68

- будинків приватного сектору -8166

- кількість контейнерних майданчиків – 49

- кількість контейнерів – 320

- протяжність місцевих доріг –372 км, із них 39,8 км з асфальтованим покриттям;

- відстань до полігону твердих побутових відходів –  6,5 км.

Характеристика об'єктів утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення:

- багатоквартирні житлові будинки – 68

- приватні житлові будинки - 8166

- загальна кількість будинків – 8234, в яких проживає 24500 осіб

- контейнерних майданчиків – 49,

- контейнерів – 320 шт.

- підприємства, установи, організації  - 136 од.;

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з твердими побутовими відходами (об'єкти перероблення, сортування, утилізації, видалення відходів, об'єкти поводження з небезпечними відходами у складі твердих побутових відходів тощо).

Полігон твердих побутових відходів КП «Комунсервіс»

- відстань до міста Шаргород- 6,5 км, до с.Гибалівка – 9,0 км.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

- Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

- Місце подання конкурсних пропозицій – 23500, Вінницька обл., Жмеринський р-н, м.Шаргород, вул. Героїв Майдану, 228

- Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 17 год. 00 хв. 15 березня 2021 року.

- Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

- Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дня та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, які подали документи на участь у конкурсі.

- Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.

- Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією у журналі обліку.

- Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом повідомлення учасника конкурсу про дату і час отримання конкурсної пропозиції та порядковий номер реєстрації пропозиції.

Виконавчий комітет Шаргородської міської ради