Шановні ветерани війни, учасники бойових дій на території інших держав!

Дата: 15.02.2022 08:14

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня відбулося остаточне виведення військ з території Республіки Афганістан.

Багатьом громадянам України довелося виконувати нелегкий та відповідальний інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках» різних країн світу. У цих кривавих війнах українці проявили неабияку самовідданість та мужність.  На жаль, багато з них не повернулися до родин. І наш з Вами обов’язок пам’ятати про тих, хто загинув,  схилити голову перед їх пам’яттю.

Вдячний тим, хто живе поряд з нами. Ви знаєте справжню ціну війни та миру, вмієте цінувати кожен прожитий день. Шаргородці пишаються Вашою відвагою та самовідданістю. Для представників молодого покоління Ви є взірцем служіння народу та державі.

Бажаю усім Вам, шановні воїни-інтернаціоналісти,  здоров’я, родинного затишку, благополуччя та добра, а нашій країні – миру.

З повагою,

Володимир БАРЕЦЬКИЙ