Сьогодні, 16 лютого, Україна відзначає День єднання

Дата: 16.02.2022 08:10

16 лютого Днем єднання оголосив  Президент України Володимир Зеленський. Відповідний Указ № 53/2022 опублікований на сайті Глави держави.

«З метою посилення  консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість постановляю оголосити 16 лютого 2020 року Днем єднання»,- ідеться у документі.

Відповідно до Указу Президента в цей день буде піднято Державний Прапор України в усіх населених пунктах країни, виконано о 10.00 Державний Гімн України, будуть проведені інші заходи, спрямовані на єднання і підтримку України.

Тож, шановні жителі Шаргородської міської територіальної громади, долучайтесь до участі у  загальнодержавних заходах з нагоди Дня єднання.

Покажемо всьому світу нашу єдність!