Шукаємо кандидатів в патронатні вихователі!!!

Дата: 17.02.2022 11:39

Для роботи патронатними вихователями комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» шукає сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Якщо Ви маєте досвід виховання власних дітей, проживаєте на власній житловій площі в територіальній громаді Шаргородської міської ради, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу — сімейний патронат.

Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі  здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у патронатну сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я. Сім’я патронатного вихователя – це родина, в якій один із її членів, на професійній основі, виконує обов’язки патронатного вихователя.

Патронатними вихователями можуть бути громадяни України:

-  віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка);

-  проживають на спільній житловій площі;

-  мають позитивний досвід виховання дітей, одна (один) з яких не працює;

-  пройшли курси спеціальної підготовки;

-  відповідають іншим вимогам, визначеним у чинному законодавстві.

Соціальні виплати патронатному вихователю - 2,5 прожиткових мінімумів на кожну дитину відповідного віку.

Тому, всіх небайдужих до долі знедолених дітей просимо звертатись, для надання більш конкретної та детальної інформації, до комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради за адресою: вул. Героїв Майдану, 224, каб.04, цокольне приміщення.

КУ «Центр надання соціальних послуг»