Позачергова дев’ятнадцята сесія міської ради 8 скликання

Дата: 17.02.2022 13:19

Сьогодні, 17 лютого 2022 року, відбулась позачергова дев’ятнадцята  сесія міської ради 8 скликання.

Сесію провів міський голова Володимир Барецький.

На сьогоднішньому засіданні депутати міської ради розглянули 5 проектів рішень:

- Про внесення змін до рішення 6 сесії міської ради 8 скликання від 16 лютого 2021 року №60  «Про комплексну оборонно-правоохоронну програму Шаргородської міської територіальної громади на 2021-2025 роки»;

- Про звернення депутатів Шаргородської міської ради 8 скликання до жителів, керівників  підприємств, установ, організацій, підприємців Шаргородської територіальної громади щодо збору коштів для надання допомоги військовим частинам територіальної оборони у Вінницькій області;

- Про затвердження Положення про цільовий фонд Шаргородської міської ради в новій редакції;

- Про виділення коштів з бюджету Шаргородської міської територіальної громади;

- Про внесення змін до рішення 18-ої сесії 8 скликання Шаргородської міської ради від 04.02.2022 року № 445.

В контексті розгляду питань порядку денного, які стосувались комплексу заходів щодо організації територіальної оборони, міський голова Володимир Барецький наголосив: «…Сьогодні Україна вкотре переживає тривожний період. Біля українських кордонів знову множиться армія ворога, намагаючись посіяти паніку та страх серед населення. Кожен з нас має зберігати спокій та об’єднуватись у спільній боротьбі з ворогом. Наша єдність додасть нам сил для подолання викликів.

Маємо підтримати і допомогти нашій армії, яка стоїть на сторожі кордонів України, оберігає кожну українську родину».

Депутатським корпусом схвалено звернення депутатів Шаргородської  міської ради 8 скликання до жителів, керівників  підприємств установ, організацій, підприємців Шаргородської територіальної громади щодо збору коштів для надання допомоги військовим частинам територіальної оборони у Вінницькій області на добровільній основі.

Необхідно зазначити, що усі проекти рішень, які виносились на розгляд депутатів міської ради попередньо були розглянуті та опрацьовані постійними комісіями міської ради.

Обговоривши винесені на сесію питання, депутатами прийняті відповідні рішення.

Усі бажаючі мали можливість ознайомитись з роботою сесії в онлайн режимі.