День єднання відзначали в закладах освіти Шаргородської громади

Дата: 17.02.2022 13:08

16 лютого 2022 року Україна вперше відзначила День єднання. У цей день українці піднімають в небесну блакить Державний Прапор і показують всьому світу силу народу та незламне прагнення до миру.

До святкування долучилися всі заклади освіти Шаргородської громади.

День єднання  відзначили «живими ланцюгами», жовто-синіми стрічками, колективними фото з Державним Прапором.

Серед обов'язкових заходів - традиційні для національних свят підняття Державного Прапора, виконання Державного Гімну.

Проведені тематичні уроки національно- патріотичного спрямування, флешмоби єдності, заходи спортивного напрямку, спрямовані на підтримку України (руханки, відкриті уроки фізичної культури тощо).

Заклади освіти ділились світлинами у соцмережах із хештегами #UAразом #Об'єднаніУкраїною. Учні молодших класів та вихованці дошкільних закладів створювали символічні серця, тримаючи в руках синьо-жовту символіку, що символізувало єдність та любов до України.

Єднаймося, гуртуймося, бо ми –українці - нація гідних, вільних людей!