20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 07:53

День Героїв Небесної Сотні  - вікопомний день, встановлений на знак вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Україна заплатила надзвичайно високу ціну за бажання  бути частиною Євроатлантичної спільноти.

В буремні часи Революції Гідності загинули більше сотні патріотів України. Саме 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану. Тому згідно Указу Президента України 20 лютого вшановується пам'ять Героїв Небесної Сотні.

104 Героям Небесної Сотні присвоєно звання Героїв України посмертно, а троє громадян інших держав нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні.

Небесна Сотня ціною власного життя, утвердила прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Вони залишаться в пам’яті народу назавжди, повсякчас будуть прикладом для майбутніх поколінь.

Шановні шаргородці! Бережімо у своїх серцях пам'ять про загиблих, будьмо вірними  ідеалам свободи, цінуймо кожну мить життя у незалежній Україні, будьмо гідними відважних Героїв України!

З повагою,

Володимир Барецький