До уваги страхувальників Шаргородського відділення УВДФССУ у Вінницькій області!

Дата: 21.02.2022 11:27

Згідно Постанови правління Фонду соціального страхування України від 18.11.2021 №35 «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України» з 01.03.2022 року Шаргородське відділення ліквідується шляхом приєднання до Жмеринського відділення УВДФССУ у Вінницькій області.

Всі заключні договора з Шаргородським відділення УВДФССУ у Вінницькій області з 01.03.2022 року стають не діючі, у зв’язку з  чим подача заяв-розрахунків, повідомлень про виплату коштів буде не можлива.

Наполегливо просимо всіх страхувальників, які будуть відноситись до Жмеринського відділення УВДФССУ у Вінницькій області, а це страхувальники Шаргородської ТГ, Мурафської ТГ та Джуринської ТГ, з 01.03.2022 року перезаключити нові договора про подання електронної звітності.

Додаткову інформацію  та зразок договора можна отримати за телефоном 2-10-45, 2-15-31, 2-11-83.

ел. адресою. shar.vi@fssu.gov.ua.

Шаргородське відділення