Міський голова Володимир Барецький ознайомився з роботою харчоблоку в Плебанівському ЗЗСО І-ІІІ ст.

Дата: 22.02.2022 17:19

16 лютого 2022 року КМУ прийнято Постанову №120 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання обладнання, модернізацію (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти».

У Шаргородській територіальній громаді буде проводитися капітальний ремонт  харчоблоку  Плебанівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Шаргородської міської ради.

Сьогодні 22 лютого 2022 року заклад відвідав міський голова Володимир Барецький, який ознайомився з санітарно-технічним станом приміщення та переконався, що воно не відповідає чинним стандартам, що призводить до ускладнення використання та унеможливлює забезпечення школярів здоровим повноцінним харчуванням, а саме застаріле  обладнання,  застаріла вентиляційна система, яка не працює вже кілька десятків років.

Завдяки проведенню капітального ремонту:

• підвищиться якість та доступність шкільного харчування;
  • збільшиться охоплення організованим харчуванням учнів закладу;
  • здійсниться розмежування харчоблоку на зони з забезпеченням дотримання норм НАССР.
  • створяться комфортні умови для організації гарячого харчування.

Відділ освіти і спорту міської ради