Шаргородська територіальна громада отримала перемогу у двох проектах конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади»

Дата: 23.02.2022 14:12

Більше місяця тривав конкурс Вінницької обласної  Ради «Комфортні громади» на  розгляд  якого Шаргородська міська рада  презентувала  проекти, які стали одними із переможців конкурсу:

- «Ігровий майданчик-місце щасливих дітей»,

- «Освітлення вулиць-крок на зустріч жителям громади.

Сьогодні, міський голова Володимир Барецький, перебуваючи у Вінницькій обласній Раді, взяв участь в урочистому нагородженні переможців конкурсу.

Участь у таких  конкурсах дає усвідомлення можливостей  створювати позитивні зміни і стає поштовхом для подальшого розвитку громади, яка в майбутньому  буде ще  комфортнішою та привабливою для всіх  її жителів та гостей.

Кожна така перемога – це перемога всієї громади: активних її  мешканців, відповідальних підприємців, які живуть і працюють на Шаргородщині. Пишаємось всіма вами!

Проекти  реалізовуватимуться  впродовж  2022 року та передбачатимуть співфінансування  коштів з обласного бюджету  в сумі  905,0  тис.грн.. Основним і важливим  джерелом фінансування проєктів  буде залучення коштів  партнерів. Це місцеві  агровиробники, землі яких розташовані  в населених пунктах, де будуть реалізовуватися проєкти.

Проєкт «Освітлення вулиць-крок на зустріч жителям громади»

Розробка проекту обумовлена  частковою  відсутністю  мережі  вуличного освітлення на території сіл: Козлівка, Мальовниче, Плебанівка, Перепільчинці, Писарівка, Пасинки. Загальна протяжність мережі складатиме 13 150 м., при цьому  планується змонтувати  252 шт. ламп вуличного освітлення. Загальна сума проєкту складатиме 995,0 тис.грн., з них з обласного бюджету буде виділено - 492,0 тис.грн.,  місцеве співфінансування - 503,0 тис.грн.  Долучитись до проєкту виявили бажання  8 місцевих агровиробників: СТОВ "Хлібороб" ,ФГ "Плебанівський сад",  ФГ "Майданюка",   ФГ "Майданюк АА» ТОВ "Агрофірма Шаргород",  ФГ "Шанс",  ТОВ "СКХ "Вінницька група", ТОВ "Курланд".

Проєкт «Ігровий майданчик-місце щасливих дітей»

Даний проєкт дасть можливість створити простір, де б діти могли проводити свій час, гратись, спілкуватись, пізнавати світ і набувати перший життєвий досвід. Дитячі ігрові майданчики встановлюватимуться у населених пунктах громади, на території яких вони відсутні. Проєкт планується реалізувати на території сіл: Перепільченці, Козлівка, Мальовниче, Плебанівка, Будне, Слобода-Шаргородська, Теклівка.

На здійснення даних робіт необхідно 840,0 тис. грн., з обласного бюджету буде виділено  413,0 тис.грн., місцеве співфінансування  - 427,0 тис.грн. Долучитись до проєкту виявили бажання  6 місцевих агровиробників, землі яких розташовані  в цих населених пунктах: СТОВ "Хлібороб", ФГ "Плебанівський сад", ФГ "Колісника О.В.", ФГ "Шанс", ФГ "Врожайне", ФГ "Агро-Дар».

Висловлюємо щиру подяку меценатам за допомогу! Ця підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем  громади. Ми впевнені, що Ваш приклад є показовим і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даєте надію, що ми разом здолаємо будь-які негаразди. Адже наша спільна мета – зробити  Шаргородську територіальну громаду кращою та процвітаючою!