Звернення міського голови Володимира Барецького до жителів Шаргородської територіальної громади

Дата: 24.02.2022 12:16

Шановні шаргородці!

Росія почала війну проти України. В Україні оголошено військовий стан.

Я закликаю всіх жителів громади зберігати спокій. Паніка – наш найбільший ворог.

Усі служби Шаргородської громади працюють в посиленому режимі.

Зранку відбулась нарада оперативного штабу.

Відповідними службами у всіх населених пунктах Шаргородської громади розпочато оповіщення щодо збору резервістів і добровольців з метою захисту нашої держави від ворога.

На базі Шаргородського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №1 відкрито пункт збору військовозобов’язаних та добровольців  Шаргородської міської територіальної громади з метою збору і відправки мобілізаційних ресурсів.

Заклади охорони здоров’я працюють в посиленому режимі, об’єкти критичної інфраструктури взято під охорону поліцейськими.

Тимчасово, на території громади, роботу навчальних та дошкільних закладів переведено у дистанційну форму навчання.

Сьогодні, маючи розмову з сільгоспвиробниками та підприємцями, переконався, що кожен з них долучається до співпраці, створюють резерв пального, продуктів харчування тощо, надають підтримку громаді.

Шановні шаргородці! Зберігаймо спокій!

Переконаний, перемога буде за нами!

Володимир БАРЕЦЬКИЙ