Шановні жителі Шаргородщини!

Дата: 25.02.2022 19:42

Сьогодні відбувся збір та відправка резервістів і добровольців з метою оперативного доукомплектування військових формувань України.

До пункту збору, аби провести своїх рідних, прибули члени їх сімей, які стали для усіх справжньою підтримкою.

Висловлюємо вдячність усім шаргородцям, які стали на захист нашої держави. Ви є гордістю для кожного жителя Шаргородщини! Повертайтесь додому скоріш!

Дякуємо і тим, хто був залучений до організації збору захисників України, старостам старостинських округів,  а також меценатам, які забезпечували наявність пального, автотранспорту, продуктів та товарів першої необхідності тощо.

Окрема подяка священослужителям за духовну підтримку.

Шановні жителі громади! Пам’ятаймо, що усі ми маємо одну мету – вберегти від ворога свою державу, рідних та близьких!

Миру усім нам!