Сигнал «УВАГА ВСІМ». Як діяти?

Дата: 26.02.2022 07:42

Сигнал «УВАГА ВСІМ» передається перед екстреним повідомленням. Подається включенням сирен – довгий гудок, гудками підприємств, транспорту та інших засобів з метою привернення уваги населення.

По цьому сигналі необхідно слухати екстрене повідомлення, яке транслюється у відкритий ефір.

«Увага! Громадяни! Повітряна тривога!  Відключіть світло, газ, воду, погасіть вогонь у печах. Візьміть засоби індивідуального захисту, документи, запас продуктів і води. Попередьте сусідів і, при необхідності, допоможіть старим і хворим вийти на вулицю. Якнайшвидше дійдіть до захисного укриття або укрийтеся на місцевості. Зберігайте спокій і порядок. Будьте уважні до вказівок оперативного чергового області».

Населенню необхідно зайняти захисні укриття до завершення дій.

По завершенню, передається сигнал «УВАГА ВСІМ» із включенням сирен – довгий гудок та екстрене повідомлення про відбій повітряної тривоги.

Населенню можна покидати захисні укриття, перевірити стан помешкань та повертатися до них.