Шаргородська громада приймає тимчасово переміщених осіб

Дата: 28.02.2022 16:51

До уваги жителів Шаргородської громади та осіб, переміщених із місць бойових дій!

Шаргородська міська рада надає допомогу особам, переміщеним із місць бойових  дій, у розміщенні на тимчасове проживання у приватних будинках громадян та приміщеннях  закладів освіти  Шаргородської міської ради. При потребі надаватиметься медичне обслуговування.

Усі хто має потребу у такій допомозі, може звертатися за телефоном

0970369930 (цілодобово).

Звертаємо вашу увагу на те, що прихисток в першу чергу  надається жінкам з дітьми,  людям похилого віку та особам з інвалідністю.

Наголошуємо, що персональні дані осіб, яким надається прихисток перевіряються правоохоронними органами.

Жителі громади, які вже надали притулок, просимо надати інформацію про таких осіб (прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, № паспорта)

Небайдужі шаргородці можуть надати допомогу, а саме: принести пледи, подушки, матраци, спальники у заклади освіти населених пунктів  громади.

Осіб, які потребують прихистку інформуємо, що вам, насамперед, необхідно звернутись до відділу ЦНАП міської ради  та адміністраторів на місцях, для встановлення на облік. Далі спеціалісти ЦНАП направлять вас на вільний пункт розміщення.