До уваги жителів Шаргородської територіальної громади!

Дата: 02.03.2022 12:41

Шаргородським міським головою доручено старостам старостинських округів територіальної громади провести ревізію цегляних хлібопечей, які є в наявності у домогосподарствах жителів громади, з метою їх обліку.

Наголошуємо, що наразі приводу для занепокоєння немає. Ніяких перебоїв електроенергії не планується та не передбачається. Проте,  готові ми маємо бути до будь-якого розвитку подій.

З метою запобігання дефіциту хліба, в разі виникнення надзвичайної ситуації,  міською радою проводиться ряд відповідних заходів.

Ще раз звертаємось до кожного жителя громади! Оперативний штаб міської ради працює цілодобово. І ним проводяться весь спектр заходів, аби забезпечити порядок та безпеку в громаді, в тому числі й продовольчу.

Просимо усіх зберігати спокій та не хвилюватися!