Шаргородщина продовжує приймати тимчасово переселених осіб

Дата: 04.03.2022 13:18

Шаргородська територіальна громада відгукнулася на допомогу тим, хто зазнав гонінь цією війною. Телефон гарячої лінії нашого ,,Прихистку,, один з перших зареєстрований у Мінцифрі.

Адже ми не лише патріоти своєї держави, але й християни, які повинні проявити милосердя і турботу про ближнього.

Сьогодні нашими ближніми є переселенці з різних куточків нашої країни. Нами створено відповідний Центр, який працює цілодобово. Кожен, хто потребує, знайде прихисток у нашій громаді!

Контактний телефон Шаргородського Центру з розміщення внутрішньо-переміщених осіб: 067 329 71 04.

Звичайно, першочергово надаємо допомогу людям похилого віку, жінкам, дітям, розміщення проводимо після перевірки правоохоронними органами. Просимо ставитися до цього з розумінням.

На сьогодні прийнято 639 осіб. Наразі 421 залишилися на проживання, з них 120 дітей.

Довіряйте лише офіційним та перевіреним джерелам інформації.