Як уже повідомлялось: на теренах Шаргородщини діятиме новостворена волонтерська організація під назвою «Шаргород Оперативний»

Дата: 04.03.2022 14:25

Після вторгнення Росії в Україну, українці згуртувались та об’єднались проти ворога. Усі, хто можуть допомагати армії та постраждалим від війни людям, зробили це і продовжують робити це зараз.

Міський голова Володимир Барецький зустрічався із членами новоствореної волонтерської групи «Шаргород Оперативний», яка діятиме в координації із Шаргородською міською радою та обласними волонтерськими організаціями.

Новий волонтерський проект, що запустився, має на меті:

?? збір продуктів та необхідних речей, їх доставка військовим громади за місцем їхньої мобілізації;

??міжнародна співпраця: налагодження довезення гуманітарної допомоги нашим військовим з-за кордону;

??підтримка тимчасово переміщених осіб;

??психологічна допомога тощо.

Шаргород Оперативний організовує плетення маскувальних сіток та виготовляння коктейлів Молотова.

Шановні шаргородці! Долучайтесь до спільної роботи!

FACEBOOK: https://www.facebook.com/shargorodoperatyvnyi

EMAIL: shargorodoperatyvnyi@gmail.com

ГАРЯЧА ЛІНІЯ: +380665812066.

Разом  ми готові захищати українську землю. Перемога буде за нами!