Шаргородщина відправила гуманітарний вантаж в зону бойових дій

Дата: 04.03.2022 18:41

Шаргородська громада – це одна велика родина. У кожного шаргородчанина зараз тривога на душі, проте кожен з нас вірить у перемогу над ворогом. Разом ми стаємо мужніші та надаємо допомогу один-одному.

До Шаргородського міського голови звернувся колега із одного з міст України, яке наразі потерпає внаслідок бойових дій (з міркувань безпеки місто не називаємо), з проханням про допомогу.

Відтак, сьогодні жителі громади спільними зусиллями зібрали та відправили гуманітарну допомогу в зону бойових дій, аби передати людям, які найбільше її потребують.

Мешканці сіл Писарівка, Політанки, Плебанівка, об’єднавшись з меценатами (із сіл Слобода-Шаргородська, Плебанівка та ін.), в координації зі старостами старостинських округів Катериною Єпур і Галиною Бахмат та активної допомоги керівництва ФГ «Врожайне» та ін., зібрали 18,5 тон продуктів харчування. В основному це: картопля, крупи, олія, мука, яблука тощо. Місцеві жителі зорганізувались та зробили 750 банок тушонки.

Пальне для транспортування гуманітарного вантажу теж забезпечено місцевими підприємцями.

Міська рада вдячна усім меценатам, жителям і старостам за проведення масштабної та важливої роботи.

Збір гуманітарної допомоги буде продовжено по мірі надходження запитів. Слідкуйте за нашими повідомленнями!

В єдності наша сила! Перемога буде за нами!

Слава Україні!