Шановні жителі Шаргородської територіальної громади! Долучайтесь до збору гуманітарної допомоги!

Дата: 05.03.2022 13:02

На вимогу Вінницького оперативного військового штабу Шаргородська міська рада організовує збір продуктів харчування для забезпечення потреб військових частин та населення, потерпілого внаслідок війни!

На теренах Шаргородської громади необхідно мобілізувати:

- 50 тон муки,

- 42 тони різних круп,

- 160 тон продукції городництва (картопля, буряк, морква, капуста та ін.),

- 16 тон олії. Також необхідна тара для фасування олії (пластикові пляшки).

Робота з надання гуманітарної допомоги та облаштування пунктів збору на місцях організовується старостами старостинських округів та працівниками бюджетних установ в населених пунктах усієї Шаргородської громади.

Шаргородська міська рада звертається з проханням про допомогу до усіх, хто має можливість і може долучитись до збору продуктів харчування для захисників та потерпілих.

Приємно усвідомлювати, що Шаргородщина демонструє згуртованість, кожен житель громади готовий у будь-який час прийти на допомогу.  До благодійних справ повсякчас долучаються всі сільгоспформування та  підприємці, волонтери та щирі мешканці міста та сіл!

Не залишаймося осторонь і зараз!

Будьмо в єдності, гуртуймося заради перемоги нашої держави над ворогом! Давайте разом допоможемо тим, хто так цього потребує!

Слава Україні!