Позачергова двадцята сесія міської ради 8 скликання

Дата: 05.03.2022 19:11

Сьогодні, 05 березня 2022 року, відбулась позачергова двадцята сесія міської ради 8 скликання.

Депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого воїна - захисника України, солдата Національної гвардії України Руслана Руслановича Печенюка.

Міський голова Володимир Барецький поінформував депутатів та усіх, хто мав можливість ознайомитись з роботою сесії в онлайн режимі, про роботу міської ради у сфері безпеки і оборони та  забезпечення гуманітарного напрямку діяльності територіальної громади.

На сьогоднішньому засіданні депутати міської ради розглянули та прийняли рішення «Про звернення Шаргородської міської ради»

Даним рішенням шаргородці звертаються до Урядів країн – членів НАТО, Організації Об’єднаних Націй та міжнародної спільноти про закриття неба над Україною.