Продовжуємо турбуватись про тимчасово переселених осіб
Станом на 08 березня 2022 року на територію Шаргородської громади прибуло 1571 особа з числа переселенців, з них 312 - діти.
В Шаргородському центрі з розміщення внутрішньо-переміщених осіб координатори проводять усю необхідну роботу щодо отримання притулку, людьми, які його потребують.
Міська влада продовжує розміщувати людей в закладах освіти Шаргородщини. Не відмовляємо нікому, тому розгортаються ще два додаткові пункти розміщення тимчасово переміщених осіб в навколишніх селах.
Як і раніше, звертаємось до усіх небайдужих шаргородців! Все більше українців потребують нашої підтримки та допомоги! Тому, хто має можливість надати в користування житло безкоштовно чи в оренду для переселенців відгукніться!
Контактний телефон Шаргородського Центру з розміщення внутрішньо-переміщених осіб: 067 329 71 04 (цілодобово).