Відкрито рахунки в іноземній валюті, на які можна перерахувати кошти для підтримки та допомоги нашим воїнам

Дата: 09.03.2022 15:07

В час, коли Україна протистоїть ворожій навалі, рідну землю мужньо  захищають славні українські воїни.

Кожен може підтримати тих, хто зі зброєю у руках боронить Україну від військ ворога, надавши допомогу, в тому числі й шляхом перерахування коштів до міського бюджету.

Як уже повідомлялось міською радою відкрито рахунок для підтримки воїнів територіальної оборони Шаргородщини: https://shargorod-miskrada.gov.ua/news/1646595827/

Також, з метою підтримки наших бійців,  міською радою створено та відкрито рахунки для переказу коштів з-за кордону в іноземній валюті (доларах США та ЄВРО) за реквізитами:

Фото без описуНадана фінансова підтримка – це внесок у спільну перемогу над ворогом!

Тільки разом ми захистимо свою землю та рідних!