Вічна пам'ять!

Дата: 10.03.2022 10:35

Шаргородщину знову сколихнула трагічна звістка про загибель в російсько-українській війні жителя села Слобода-Шаргородська, воїна Збройних Сил України Петренка Віктора Володимировича (08.08.1976 року народження).

Шаргородська земля втратила одного зі своїх синів, який, будучи відважним патріотом рідного краю, з гордістю та честю захищав рідну землю від ворога.

Командир 3-го гранатометного відділення, гранатометного взводу роти вогневої підтримки, сержант Петренко Віктор Володимирович 07.03.2022 р. загинув, виконуючи бойове завдання на Сході України, захищаючи нас, оберігаючи наш спокій.

Односельчани запам’ятають Віктора, як добру та світлу людину з великим серцем.

Він був надійним побратимом для кожного українського воїна.

Шаргородщина щиро співчуває рідним та близьким з приводу непоправної втрати. Смерть кожного українського воїна – велика втрата для цілої громади та загалом України.

Вічна пам'ять захиснику України!

Герої не вмирають!