Рішення №51 виконавчого комітету Шаргородської міської ради від 10 березня 2022 року «Про завершення опалювального сезону 2021-2022 років»

Дата: 11.03.2022 17:16

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ШАРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ  № 51

10 березня 2022 року                                                       м.Шаргород

Про завершення опалювального

сезону 2021 – 2022 років

Враховуючи введення воєнного стану в Україні на підставі Указу Президента України від 24 лютого 2022 року за № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року за № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», різке падінням дохідної частини міського бюджету, керуючись п. 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року за № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», п. 8 Правил надання послуг з постачання теплової енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року за № 830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», ст. 40 та ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради  В И Р І Ш И В:

1. Завершити на території Шаргородської міської територіальної громади з 14 березня 2022 року  опалювальний сезон 2021 – 2022 років для підприємств, установ, організацій комунальної форми власності за виключенням:

1.1. Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Шаргородська гімназія  Шаргородської міської ради;

1.2. Шаргородський  заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів №1 Шаргородської міської ради;

1.3. Шаргородський заклад дошкільної освіти №2 Шаргородської міської ради;

1.4. Плебанівський заклад дошкільної освіти Шаргородської міської ради;

1.5. Гибалівський заклад дошкільної освіти Шаргородської міської ради;

1.6. Комунальне некомерційне підприємство  «Шаргородська   міська  лікарня» Шаргородської міської ради.

2. Керівникам комунальних підприємств, закладів, установ, організацій Шаргородської міської ради крім вказаних в  підпунктах 1.1-1.6  забезпечити оперативне вирішення питань щодо закінчення опалювального сезону 2021-2022 років на території Шаргородської міської територіальної громади.

3. Загальному відділу виконавчого комітету міської ради (О. Мельник) забезпечити оприлюднення цього рішення на веб-сайті Шаргородської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Артема Соляника.

Міський голова                                                  Володимир БАРЕЦЬКИЙ