Допомога військовослужбовцям

Дата: 11.03.2022 18:29

З початком війни в Україні, на її захист від російського ворога стали відважні патріоти рідної землі, наші сміливі хлопці і дівчата. Вони, міцно тримаючи у руках зброю, кожною струною свого серця та кожною хвилиною свого життя закривають Україну та українців від смертоносної орди.

Усі, хто перебувають в тилу, відчувають захист і моляться за мир в Україні, за кожного українського воїна. А ще максимально допомагають чим тільки можуть!

Днями жителі с. Пасинки Копистиринського старостинського округу зібрали 1363 літри молока для потреб української армії. Усе, що було від щирого серця надано пасинківчанами передано за призначенням.

Шаргородська міська рада висловлює вдячність за надану підтримку військовослужбовцям України.

Це початок гарної справи до якої долучаються жителі інших сіл нашої громади. Такі вчинки вкотре переконують, що ми сильна нація і у нас відважна армія!

Разом ми сила! Перемога буде за нами!