14 березня - День українського добровольця

Дата: 14.03.2022 12:55

День українського добровольця – свято на честь славних патріотів, усіх тих, хто першим став на захист України, коли ворог прийшов на нашу землю.

Завдяки усім українським воїнам, серед яких є і добровольці, їхній відданості українському народові, мужності та  патріотизму, вдається сьогодні давати гідну відсіч ворогові.

Відвага добровольців, які зараз боронять Україну від російської орди  вкотре демонструє та доводить, що спільними зусиллями ми переможемо!  І кожен з них – це новітня історія нашої держави, приклад героїзму для наступних поколінь українців.

Щира шана усім нашим землякам-добровольцям, військовим за щоденну, щохвилинну боротьбу за майбутнє України, за мир в державі  та спокій в домівках людей. Сили, терпіння, міцного здоров’я, добра, миру та щастя!

Вічна пам'ять полеглим добровольцям!

Слава Україні!