Імпровізований "банк одягу" для потребуючих створено у нашій громаді на базі Центру розміщення внутрішньо-переміщених осіб

Дата: 15.03.2022 08:14

Всі речі систематизовані за віком та статтю. Більшість переселенців залишили все, що мали на своїй малій батьківщині : Харків, Суми, Херсон, Київ... В цих трьох крапках - страшний перелік знищених домівок, скалічених доль і великих потреб у допомозі.

Дякую колегам-працівникам міської ради та небайдужим містянам за те, що долучилися до гарної справи та поділилися з нужденними.

Дякую волонтерам за надані матеріали для полиць та нашому реєстратору Ігорю Бескому, начальнику ЦНАП Сергію Задорожному за їх виготовлення.

На даний час адміністраторами на віддалених робочих місцях та працівниками Центру надання соціальних послуг збирається інформація, щодо потреби у одязі та речах серед внутрішньо-переміщених осіб.

"Банк одягу", в тому числі буде поповнено речами з благодійної місії "Карітас-Спес Україна".

Всі ті, хто потребують одягу та взуття прохання звертатися у Центр з розміщення внутрішньо-переміщених осіб. Тел: 067 329 71 04.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Людмила Петелько