Жителями міста Гура-Кальварія (Польща) розпочато збір допомоги для Шаргородської територіальної громади

Дата: 15.03.2022 10:47

Як повідомлялось раніше, міським головою Володимиром Барецьким проводиться робота по налагодженню співпраці з міжнародними партнерами. Зокрема було проведено онлайн зустріч з мером міста Гура-Кальварія Аркадіушем Стржижевським.

Наразі керівництвом та жителями міста Гура-Кальварія (Польща) розпочато збір допомоги для Шаргородської територіальної громади. Найближчим часом  до Шаргорода поїде перший транспорт з речами першої необхідності. Серед допомоги: продукти харчування, медичні препарати,  засоби гігієни, ковдри, постільна білизна, спальні мішки, ліхтарі тощо.

Шаргородська міська рада щиро вдячна дружньому місту та його жителям за турботу, чуйність та небайдужість. Ця  підтримка в такий нелегкий час надзвичайно цінна.

Такі вчинки надихають нас, додають сили та енергії, спонукають не зупинятися!

Увесь світ об’єднується на підтримку українців!

Україна переможе!