Шаргородщина попрощається із загиблим захисником України Віктором Петренком

Дата: 17.03.2022 11:00

Додому, на рідну Шаргородську землю, сьогодні повернувся загиблий воїн Збройних Сил України Віктор Петренко.

Командир 3-го гранатометного відділення, гранатометного взводу роти вогневої підтримки, сержант Петренко Віктор Володимирович 07.03.2022 р. загинув, виконуючи бойове завдання на Сході нашої держави, захищаючи Україну від російського ворога.

Рідні, сусіди, однокласники, місцева влада,  жителі усього села Слобода-Шаргородська сьогодні, 17 березня,  вийшли зустріти загиблого сина українського народу.

Горе та пекучий біль пронизує кожного жителя Шаргородщини. Це глибока рана на серці кожного з нас, яка завжди буде нагадувати про себе.

Важко віднайти слова та вимовити їх крізь сльози та, все ж таки, у спільній молитві пом’янімо пам'ять відважного воїна.

Церемонія прощання із патріотом-захисником України відбудеться 18 березня 2022 року в Чудо-Михайлівському Храмі  села Слобода-Шаргородська о 12.00 годині.

Схилімо голови на  знак пам'яті Віктора, який до останнього подиху стояв за майбутнє незалежної та суверенної України!

Вічна пам'ять та Слава Герою!