Допомагаємо разом!

Дата: 17.03.2022 18:01

Днями в місто Шаргород у пошуках  прихистку прибули переселенці з міста Миколаїв. Чоловіки залишили жінок та дітей у Центрі з розміщення тимчасово-переселених осіб, а самі повернулись на Миколаївщину.

Усі ми знаємо, що жителі Миколаєва потерпають від щоденних бойових дій. А тому, дізнавшись, що до міста прямує вільний транспорт міська рада направила в цей регіон гуманітарну допомогу.

До Шаргородської міської ради надійшов лист від Миколаївської міської лікарні №3. «Колектив КНП Миколаївської міської ради «Міська лікарня №3» висловлює щиру подяку за надання вкрай необхідної гуманітарної допомоги. У такий важкий час для нашої країни Ваша підтримка, чуйність та людяність дуже цінна для нашого підприємства» - йшлося у листі.

Шаргородська міська рада переадресовує цю подяку кожному жителю Шаргородщини, які повсякчас долучаються до збору гуманітарної допомоги для Збройних Сил України та громадян, які потерпають від війни.

Разом ми сила! Перемога буде за нами!