Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Онлайн-сервіси для дистанційного навчання

Дата: 18.03.2022 08:02
Кількість переглядів: 308

Вчитися під час війни? Чи можливо? Не тільки можливо, а й потрібно! Діти поступово повертаються до звичайного ритму життя, а отже - частково відступає воєнний стрес. І потім - знання знадобляться у мирному житті, що обов'язково настане.

Отже, Команда МОН спільно з партнерами започаткувала низку корисних освітніх ресурсів, а такод сервісів, щос надають психологічну допомогу.

Розповім про деякі з них.

Дитячий онлайн-садок НУМО з відеозаняттями для дітей віком від 3 до 6 років. Перший випуск доступний до перегляду на YouTube-каналах МОН та ЮНІСЕФ і на платформах MEGOGO та VoliaTV.

"Навчання без меж" – спільний освітній проєкт Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та регіональних каналів Суспільного мовника, а також платформ онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video, sweet.tv, VoliaTV.

МОН спільно з компанією Google Україна створили Всеукраїнський онлайн-розклад для учнів 1-11 класів.

Усі охочі можуть використовувати платформу "Всеукраїнська школа онлайн", що містить відеоуроки, конспекти, тестові завдання, а також Кабінет вчителя, який допомагає залишатися на зв'язку з учнями. Для зручності розроблено мобільний застосунок, а Youtube-канал МОН містить інформацію, що може стати у пригоді.

Щоденні онлайн-зустрічі о 13.00 та 20.00 із сертифікованими психологами Асоціації інноваційної та цифрової освіти.

МОН у співпраці з дитячим психологом підготувало серію інформаційних матеріалів "Психологічна турбота від Світлани Ройз".

Педагоги та дитячі психологи за підтримки Міністерства освіти і науки запустили телеграм-канал "Підтримай дитину".

Розроблено дитячий інформаційний комікс, як поводитися під час воєнного стану, – збірку інформаційних порад для дітей та їхніх близьких.

Онлайн-освіта сьогодні дає чимало можливостей. Я далі розповідатиму про них, а також скоро напишу про те, що робити зі шкільним навчанням, якщо ви стали тимчасово біженцем.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт