Шаргородська громада провела воїна Збройних Сил України Віктора Петренка в останню дорогу

Дата: 18.03.2022 15:14

Відійшов у вічність Віктор Володимирович Петренко, 08 серпня 1976 року народження, житель села Слобода-Шаргородська, захисник України, командир 3-го гранатометного відділення, гранатометного взводу роти вогневої підтримки, сержант.

Нести військову службу за контрактом до Збройних Сил України Віктор пішов влітку 2021 року. 07 березня 2022 року він загинув, виконуючи бойове завдання на Сході нашої держави, захищаючи Україну від російської орди. Куля ворога не залишила йому шансу на життя.

Усі, хто знав Віктора, берегтимуть пам’ять про нього, як про добру, щиру, врівноважену та мудру людину, надійну опору для кожного українського воїна.

Неможливо змиритися з тим, що так рано перервалось життя людини. Шаргородщина прощається з Віктором  Петренком. Він назавжди залишиться в наших серцях та молитвах.

Сьогодні, 18 березня,  Віктора Петренка поховали на Шаргородському кладовищі.

Вічна пам'ять!

Герої не вмирають!