127 гектарів родючого ґрунту винищено за добу! Якщо бачите дим та полум’я або підозрілих осіб, які без підстав зупиняються у полях чи біля сухостою – одразу повідомляйте профільним службам або правоохоронним органам, - рятувальники Вінниччини

Дата: 20.03.2022 09:22

77 пожеж загасили надзвичайники в екосистемах Вінниччини на ранок 20 березня

Рятувальтники наполягають розглядати такі пожежіяк не окрему подію, а як компонент війни, який впливає на створення негативного фону і тилу та розцінюється як диверсія.

«Це тоді, коли в нашій країні війна! Це тоді, коли абсолютно весь особовий склад несе службу в посиленому варіанті!

Невже варто залучати ресурс Служби порятунку та витрачати додаткові кошти, які зараз так необхідні країні?

Весь колектив рятувальників вінницького гарнізону вкотре звертається до свідомих вінничан, якщо ви бачите будь-яких підозрілих людей, які без жодних підстав зупиняються в полях чи біля сухостою, негайно повідомляйте в поліцію за номером 102.

Якщо ж ви вже бачите дим та полум’я, одразу дзвоніть до рятувальників за номером 101».